איך לבחור בגד ים לנשים בהריון?

איך לבחור בגד ים לנשים בהריון?

בגדי ים להריון תוכננו במיוחד כדי להעניק לך את הנוחות, התמיכה וקלות התנועה שאת זקוקה לה בזמן הריון. בדומה לפריטים כגון חזיות הנקה, שמלות הריון ובגדי הריון אחרים, בגדי ים להריון נחתכים ומתוכננים כך שיאפשרו לך להכיל את ההריון בכל שלביו תוך כדי הרגשת נוחות מקסימלית. [...]4 סיבות מדוע כדאי להשתמש בכרית הריון

4 סיבות מדוע כדאי להשתמש בכרית הריון

היבט מכריע אחד שדורש התייחסות הוא תנוחת השינה של האם. בני זוג עוברים לילות רבים ללא שינה על מנת להבטיח שהאם לא תישן במצב שעלול להזיק לתינוק. מזרנים רגילים אינם מיועדים לספק נוחות לאישה בהריון, וזה עלול להוביל לכאבי גוף ולעכב את שנתה. לכן, השימוש בכרית מסוג זה נועדה לספק את כל הפתרונות עבור שינה איכותית לאישה ולתינוק. [...]כשמגיע הרגע הזה שאת עוברת לג'ינס הריון.

כשמגיע הרגע הזה שאת עוברת לג'ינס הריון.

בתחילת ההיריון, יש מי שיכולות עדיין למשוך את הזמן עם הג'ינס הישנים והטובים... הזוג האהוב! אולם החל מהשבוע ה- 10 ואילך, הבטן מתחילה לצאת לאט לאט ובנחישות, ואיתה הבשורה: מזל טוב! את יכולה להתחיל לחדש את המלתחה בשלל מכנסי הריון. [...]מה הקטע של כולם עם הבטן שלי?

מה הקטע של כולם עם הבטן שלי?

מאז שהתחלתי להראות בציבור מלווה בבטן הריונית, נראה שכולם בסביבה עוסקים בתורת הנסתר על גווניה השונים: "רנטגנים", מעלות באוב וקוראות בבטנים, כולם מתנדבים בשמחה לספק לי אינפורמציה שלא ביקשתי. ואני מבקשת - די![...]כאבי גב בהריון? את לא לבד!

כאבי גב בהריון? את לא לבד!

בואו נדבר על זה: כאבי גב בהריון.[...]לעמוד