Pregnancy

4 סיבות מדוע כדאי להשתמש בכרית הריון

היבט מכריע אחד שדורש התייחסות הוא תנוחת השינה של האם. בני זוג עוברים לילות רבים ללא שינה על מנת להבטיח שהאם לא תישן במצב שעלול להזיק לתינוק. מזרנים רגילים אינם מיועדים לספק נוחות לאישה בהריון, וזה עלול להוביל לכאבי גוף ולעכב את שנתה. לכן, השימוש בכרית מסוג זה נועדה לספק את כל הפתרונות עבור שינה איכותית לאישה ולתינוק.

 

אז מהי בעצם כרית עבור נשים בהריון?

כרית הריון היא כרית שתוכננה במיוחד כדי להתאים ולתמוך בקווי המתאר והעקומות של הגוף במהלך ההריון ותכונותיה מאפשרות תמיכה במצבי שינה שונים. המוצר נועד לספק תמיכה לכל הגוף ולכן אורכה של כרית זו הוא ארוך מכריות רגילות.

בנוסף, הכרית הופכת את השינה לנוחה יותר במהלך ההריון. זה מועיל בשלבים מאוחרים יותר של ההריון כאשר שינה במצב רגיל הופכת לאתגר אמיתי.

אז מה הן היתרונות בשימוש בכרית הריון

היתרון הברור ביותר של כרית הריון היא בכך שהיא מסייעת לאישה לישון טוב יותר על ידי מתן תמיכה לגוף. להלן כמה מהיתרונות האחרים בשימוש בפריט זה:

1. מקל על כאבי גוף: ככל שמשקל הגוף עולה במהלך ההריון, מופעל לחץ שגורם לכאבים בגב, בירכיים וברגליים. חיוני לתת מנוחה אמיתית לכל חלקי הגוף הללו – דבר המתאפשר אך ורק בשינה טובה, איכותית ורציפה לכל אורך הלילה. תמיכה מסוג זה תבטיח מנוחה נכונה, ותקל על כאבי גב בהריון וכאבים אחרים.

2. משפר את זרימת הדם: שינה על הצד מקדמת את זרימת הדם, והיא מומלצת לנשים בהריון. עם זאת, ניסיון לישון על הצד במהלך הריון מתקדם ללא כרית מיוחדת זאת פעולה בעקבות הריפוד הרך של הכרית תוכלי לישון בנוחות ובכך להקל ולקדם את זרימת הדם בגוף.

3. שעות שינה טובות יותר, נינוחות וארוכות יותר: מנוחה טובה היא המפתח להריון בטוח, וכרית לידה תאפשר לך לישון טוב יותר ולמשך שעות ארוכות יותר.

4. מועיל לאחר הלידה: כרית לידה תועיל גם לאחר לידת התינוק שכן היא תעזור לך להכניס את תינוקך למצב הנכון בזמן ההנקה, כדי שהתינוק ילמד כיצד להיצמד כראוי.

מתי מומלץ להשתמש בכרית?

אמנם אין זמן קבוע להתחיל להשתמש בכרית מסוג זה, אך את יכולה להתחיל להשתמש בה כאשר את מרגישה לא בנוח בעת שינוי התנוחות במהלך שנתך. בסביבות 20 שבועות להריון, הבטן מתחילה להתרחב וגורמת לכאבים ברצועות ובחלקים אחרים של הגוף עקב העלייה במשקל. זה זמן טוב להתחיל להשתמש בפריט זה.

במה שונות כריות ההריון וכריות גוף?

כריות ההריון תוכננו במיוחד בכדי לתת תמיכה במבנה הגוף והגודל המשתנה של נשים הרות – יש להן את הקימורים ואת קווי המתאר הדרושים כדי להתאים לצורת האישה ההרה. מצד שני, כריות הגוף ארוכות וישרות. בעוד שנשים הרות מרגישות בנוח להשתמש בכרית גוף, האחרות מעדיפות כריות הריון בגלל צורתן המנחמת וההסתגלותית.

ניתן לבצע את ההשוואה לבגדי הריון. לצורך העניין, חולצות הריון או גופיית הנקה מאפשרות נוחות מקסימלית כאשר הגוף משתנה בממדיו הפיזיים.

חשוב לבחור את סוג הכרית לאחר הערכת צרכי האם. הכרית הנכונה תעזור גם בהפחתת כאבי גוף וגב, הנגרמות עקב עלייה במשקל במהלך ההריון. מעל הכל זה יבטיח שהאם לעתיד ישנה בנוחות, דבר החיוני לרווחת האם והתינוק.

אנו ב- אמבריא מציעים מגוון פריטים ומוצרים שיעזרו לך לעבור את תקופת ההריון בצורה הנוחה, הנעימה והשלווה ביותר. במידה ואת מתלבטת לגבי הכרית המושלמת עבורך – תוכלי ליצור עמנו קשר באתר ונשמח לסייע ולעזור.

סל קניות 0

תפריט נגישות

מתלבטת?

Try the box

תבחרי באתר
תמדדי בשקט בבית
תקני רק את מה שאהבת
ואת מה שפחות אנחנו נאסוף