שיחות סלון באֶמְבְּרִיָא

שיחות סלון

שיחות סלון

מידי שבוע נערכות אצלנו באמבריא "שיחות סלון" – מפגשים אינטימיים ונינוחים בין נשים הריוניות לנשות מקצוע המתמחות בתחומי הריון ולידה (לא מדובר בהרצאה פורמלית) .

"שיחות הסלון" נערכות בסטודיו של אֶמְבְּרִיָא באווירה ביתית וחמימה, ומטרתן העיקרית היא שיתוף והעברת ידע ומידע בין נשים, פנים אל פנים, בצורה של "מדורת שבט" נשית כמו פעם, ללא מניעים של רווח. אנחנו רוצות לשחזר משהו מהתחושה שעולה בקריאת הספר "האוהל האדום" (למי שלא קראה – מומלץ בחום), בו ידע עובר בצורה טבעית מדור לדור ולכולן יש אינטרס אחד והוא – שלנשים תהיה לידה קלה ומעבר זורם ובטוח לאימהות ולזוגיות שאחרי הלידה.

"שיחות הסלון" באֶמְבְּרִיָא מיועדות לנשים בכל שלבי ההיריון, החל מהחודשים הראשונים – אז נתמקד ביצירת הקשר עם העובר, ועד השלבים שממש לפני הלידה – אז נתכונן ללידה, להנקה ולימים הראשונים עם התינוק בבית.

המפגשים פתוחים לכל לקוחותינו, בהרשמה מראש, ללא תשלום!

להשתתפות באחת מ"שיחות הסלון" שלנו את מוזמנת להציץ בטבלה "מועדי שיחות סלון" ולבחור נושא ותאריך שמתאימים לך.

להרשמה התקשרי למס׳ : 03-5608050 או השאירי לנו הודעה בטופס למטה. נשמח לראותך!


מנחה | סיון טמיר משגב הסמכה | יועצת הנקה מוסמכת IBCLCאודות השיחה: אמנם הנקה היא פעולה טבעית אשר נראית פשוטה, אך לעיתים היא עלולה להיות כרוכה בקשיים, פיזיים וריגשיים.
מטרת מפגש ההכנה להנקה באמבריא הינה להתכונן להנקה עוד כשאנחנו בהריון, לקבל ידע וכלים שיעזרו לנו להתחיל את חווית ההנקה בצורה הטובה והקלה ביותר ולהמנע מבעיות נפוצות.
במפגש נענה על השאלות: כמה התינוק אמור לינוק? מתי? כמה זמן הנקה כל פעם? איך נדע שהוא ינק מספיק? האם להעיר אותו להנקה? באיזה יום אחרי הלידה התינוק יונק כל הלילה ללא הפסקה? האם התינוק יונק ישר אחרי הלידה או מומלץ לחכות עם ההנקה? ועוד ועוד….


מנחה | בלהה גורן הראל הסמכה | ארמותרפיסטית, דולה, בעלת רשת "בייבי טבע"אודות השיחה: מפגש עם בלהה גורן הראל דולה מנוסה והבעלים של חברת "בייבי טבע" בו היא תשתף אותנו בארגז כלים מעשיים ללידה – כיצד להעביר צירים במינימום כאב ובמקסימום תועלת, כן! יש דבר כזה :) נדבר על תנוחות, על שמנים, על מחשבות, על מגע ועוד…ועוד…


מנחה |נועה גרוס אדם הסמכה | הומאופתית קלאסית, מומחית בתזונה בעלת מרפאת "רפואה שלמה" להומאופתיה ותזונה בתל אביבאודות השיחה:
כיצד לשמור על מצב רוח טוב ובריאות שיא לך ולתינוקך – ע"י תזונה נכונה בהריון ולאחריו.
בהרצאה נלמד מהם העקרונות החשובים ביותר להקפיד עליהם בתזונה בהריון, לאחר לידה ובהנקה.
מדוע יש נשירה וחורים בשיניים לאחר ההיריון וכיצד ניתן להימנע מאלו לחלוטין?
אלו מזונות וויטמינים חשובים כדי להעלות את הIQ של התינוק משמעותית ?
איזו תזונה תיתן לך אנרגיות ואיזו תעייף אותך בהריון ולאחר הלידה?
מה יש לאכול ואילו ויטמינים לקחת כדי למנוע מראש דיכאון לאחר לידה?
כיצד מונעים מראש סכרת הריון?
אלו חסרים יכולים לגרום לך למצב רוח ירוד בהריון ולאחר לידה וכיצד מעלים את מצב הרוח במהירות על ידי תזונה נכונה והשלמת ויטמינים?
את ההרצאה תעביר נועה אדם-גרוס. הומאופתית ומומחית בתזונה בריאה הבעלים של מרפאת "רפואה שלמה" בתל אביב- להומאופתיה ותזונה נכונה.
.


מנחות |ענת מישרהסמכה | יועצת עסקית המתמחה במצבי משבר ומלווה נשים עצמאיות בתקופת ההיריון וחופשת הלידהאודות השיחה: לידה של תינוק חדש היא מהאירועים המרגשים ביותר בחיים של אישה. לצד השמחה וההתרגשות הגדולה, מתעוררים חששות, עייפות והרבה מאוד אי וודאות שכולם ביחד עלולים ליצור מצוקה ולהכביד מאוד על כל אישה. מה קורה כשהאישה היא גם עצמאית? מנהלת עסק משלה? נשים רבות חוות תיסכול גדול בניסיון להמשיך לטפל בעסק וגם להיות אמא נוכחת ומרגישות שהן חייבות לבחור אחד מהשניים. במסגרת המפגש שלנו נסקור את המורכבות המיוחדת שמתלווה לתקופת ההסתגלות לתינוק חדש כשלאישה יש גם עסק לנהל. הקשיים הנוספים שהיא עלולה לעבור במהלך ההריון על כל שלביווב"חופשת הלידה". מטרת המפגש, לסייע לנשים רבות ככל שניתן לצלוח את ההריון ואת השנה הראשונה שלאחר הלידה ללא נזקים לעסק וללקוחות, ובמקביל להצליח ליהנות מחוויית ההורות המרגשת והחד פעמית של הרך הנולד. נשים עצמאיות רבות שפעלו ונערכו בצורה מותאמת לצרכיהן לפני חופשת הלידה, מדווחות על צמיחה עסקית משמעותית לאחר חזרתן לפעילות מלאה.


מנחה | אביגיל פקלמן הסמכה | תרפיסטית מוסמכת, מנחת קבוצות, מטפלת ואם יחידנית מבחירה לשלושה ילדיםאודות השיחה: מפגש לנשים אשר עתידות להיות אימהות יחידניות מבחירה. המפגש יהווה קבוצת תמיכה אשר תציף שאלות וחששות ייחודיות לאמהות יחידניות מבחירה. נדבר על ההתמודדות עם האמהות היחדנית, הייתרונות, החוזקות והקשיים. נדון בקשר עם הסביבה: המשפחה הקרובה, החברים, השכנים… נברר האם נדרשת התארגנות מיוחדת, מה אנחנו יכולות לעשות לבד (הכל!), ובעיקר נשתף אחת את השנייה בתהליך הנפלא והייחודי בו בחרנו.


מנחה | נועה שי ענבים הסמכה | עו"ס ומדריכת הורים. MSW בעבודה סוציאלית (תחום שיקום), מדריכת הורים (מכון אדלר). עובדת במעון שיקומי ובקליניקה פרטית בתל אביב. מדריכה ומלווה משפחות והורים מזה עשר שנים.אודות השיחה:
בשעה טובה, אתם עומדים להפוך להורים! בסוף ההריון מדברים הרבה על הלידה, על הנקה … ופחות מדברים על מה זה להיות הורה. מה קורה בבית בימים הראשונים ובשנה הראשונה של ההורות.
במפגש נעסוק בהתמודדויות השונות של הורים בימים הראשונים ובשנה הראשונה- על התמודדות עם בכי (של התינוק ושל האימא), על הנכונות לקבל עזרה, על העייפות. על עצות מסביבה- "הפרלמנט" של אבא מול "הפרלמנט" של אמא, על המקום החשוב של אבא בבית ועל הציפיות – מההורות, מהזוגיות ומאיך יראו החיים מעכשיו והלאה.
מזמינה אתכם, אבות ואימהות לעתיד, לשיחה גלויה על התחלת ההורות. כי כשיודעים מה עומד לבוא, זה עושה את הכל קצת יותר קל….


מנחה | מיכל שוטלנד הסמכה |מדריכת התפתחות תינוקות לפי שיטת 'צעד ראשון'. מאבחנת ומטפלת בקשיי שינה אצל תינוקות לפי שיטת '0.1 כישורי שינה'. בעלת נסיון רב בעבודה עם תינוקות והוריהם.אודות השיחה:
כשנולד תינוק, לצד ההתרגשות העצומה, עולות להן שאלות/תהיות חדשות – למה תינוקות בוכים? ואיזה מענה הוא המתאים? איך נקנה תחושת אמון ובטחון לתינוק שזה עתה נולד? מה עושים עם הגזים? באיזה תנוחות מומלץ להחזיק? מתי להשכיב על הבטן? איך תינוקות אמורים להירדם ומתי/האם הם לומדים לעשות את זה בעצמם? איזה אביזרים מתאימים? ואיזה פחות?
ניתן מענה לשאלות האלו ולעוד רבות אחרות שבוודאי יעלו.


מנחה | ד״ר עפרי בינרט הסמכה |עובדת סוציאלית, עוסקת בפסיכותרפיה ועובדת בתחום בריאות הנפש שנים רבות.אודות השיחה:
ההיריון הוא תקופה מרגשת ועמוסה בשינויים. מאז שגילית שאת בהיריון ואפילו לפני כן דאגת לעשות את הבדיקות המתאימות, לאכול נכון ולקחת חומצה פולית. אבל האם חשבת על הצד הרגשי שבמעבר שלך לאימהות? בהיריון את יכולה להכין את עצמך גם מבחינה נפשית לקראת הלידה והאימהות או אימהות נוספת.
אני מזמינה אותך להצטרף אלי לערב שבו נדבר על מה שקשור להכנה רגשית ללידה ולאימהות – נשמע תיאוריות, נדבר על מה נחשב נורמטיבי ומה לא מספרים לנו, ועל הרצף הזה שנמצא בין אושר גדול לקושי ואפילו עצב או בלבול. בואי תמצאי את עצמך, תראי איך את מרגישה עכשיו ואיזה תהליך את יכולה לעשות עד ללידה ואחריה.
שמי ד"ר עפרי בינרט ואני מלווה נשים בתהליך המורכב והמרגש של המעבר לאימהות, ומסייעת להן להתמודד עם השינויים הכרוכים בשלב הזה בחיים. אני עובדת סוציאלית, עוסקת בפסיכותרפיה ועובדת בתחום בריאות הנפש שנים רבות. אשמח לפגוש אותך בערב שלנו :)


מנחה | נועה אברהם ורוני זינגרהסמכה |רוני זינגר עיתונאית, נועה אברהם דיאטנית קלינית מוסמכתאודות השיחה:
חשבתם שאם אתן לא אוכלות ממתקים, אתן לא אוכלות סוכר?
חושבות שסוכר לבן זה רע אבל דבש זה טוב?
ההרצאה שלנו תפתיע אתכן.
רוני זינגר ונועה אברהם, יוזמות "אתגר ללא סוכר" מציעות הרצאה מרתקת על הסוכר, נזקיו ואיך
מצמצמים אותו בצלחת.
נספר איך דווקא תזונה מצומצמת סוכר תיתן לך אנרגיות בהריון ולאחר הלידה ומה עושים כדי לקבל תוצאות תקינות של העמסת סוכר בהריון. נספר על ההיסטוריה של הסוכר, איך הוא חדר כמעט לכל מוצר מזון בעשורים האחרונים, איפה אנחנו מוצאים סוכר במזווה שלנו, איך יודעים לזהות אותו על תוויות מוצרי המזון, נגלה כמה כפיות סוכר מסתתרות באוכל שכולנו אוהבים לזלול ואיך המדינה מתכוונת להילחם – או שלא, במגיפה הכי גדולה של העולם המערבי. נספר על יתרונות החיים מצומצמי הסוכר, ועל תכנית 30 הימים שלנו – "אתגר ללא סוכר", תכנית פייסבוקית קלה ומעניינת.


מנחה | קרן כהןהסמכה | עו"ד לדיני עבודה וזכויות נשיםאודות השיחה:
ילדת? בשעה טובה! את שוהה בחופשת לידה או אולי עתידה לחזור בקרוב למעגל העבודה? מצוין!
מה קורה שחופשת הלידה מסתיימת וצריך לחזור לעבודה? לפעמים מתחשק להישאר בבית עם הבייבי עוד תקופה. מה ניתן לעשות ?
אילו זכויות נשמרות בזמן שאני בבית עם התינוק? ומה קורה שאני חוזרת לעבודה?
האם מותר לפטר אותי בזמן שאני בחופשת לידה?
מעוניינת לשמוע מה מותר ומה אסור למעסיק שלך לעשות כאשר חוזרים מחופשת הלידה?
רוצה לדעת איך החוק מגן עליך?
אני מזמינה אותך להגיע להרצאה שלי שעוסקת בדיוק בזה. זכויותיך כעובדת וכאמא במקום העבודה.
מעניין? בואי לשמוע עוד!
מחכה לראותך.

מה מיוחד בשיחות הסלון שלנו?

  • המנחות של שיחות הסלון באֶמְבְּרִיָא נבחרו בקפידה והן מומחיות בתחומן, בעלות ידע רב וניסיון.
  • השיחות סלון מתקיימות במתכונת של שיחה, שיתוף ושילוב בין המנחה למשתתפות.
  • לרוב השיחות ניתן להגיע עם אמא, חברה או עם הבעל.
  • זה המקום לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות מנשות מקצוע המובילות בתחומן!
  • יש להרשם מראש לשיחה אליה תרצי להגיע.

לקוחות ממליצות

היי,
ברצוני להודות לכם מכל הלב מפני שבזכות הסדנאות שהשתתפתי בהן (הנקה וימים ראשונים בבית) קיבלתי הרבה עצות מועילות ומעולות לגבי הטיפול באורי שלי אחרי הלידה!
סנדרין
צוות אמבריא היקר,
בשעה טובה ילדתי בת ביום 8.10.15.
רק רוצה להביע את תודתי ושביעות רצוני מהבית החם שסיפקתם לי בתקופת ההיריון. טיפול מקצועי ומסור בכל פנייה, מערכת טובה ומשומנת היטב של שירות לקוחות, קורסים וסדנאות עם ערך מוסף והכי חשוב- זמינות ואדיבות.
אמליץ עליכם בשמחה לכל חברה בהיריון ולאחר לידה!
כיף להיות חברת מועדון במקום שיודע לתת תמורה כזו.
נשיקות,
דניאלה
דניאלה
לצוות אמבריא היקר, ובפרט לשלי, יעל וענבל,
בשבוע שעבר נולדה ביתי רונה, לאחר לידה קצרה של שש שעות מירידת מים ועד בואה לעולם.
הלידה עברה ללא כל התערבות רפואית, וישמתי בה הרבה מהעקרונות שלמדתי אצל שלי בפילאטיס, אצל יעל בשיעורי היוגה ואצל ענבל בקורס ההכנה ללידה.
רציתי להגיד תודה מעומק ליבי על ההכנה הגופנית והנפשית. אני בטוחה שזה סייע בהחשת הלידה שלי ובהבטחת בריאותי ובריאות ביתי.
כמו-כן, ברצוני לציין לחיוב את שיחת הסלון לקראת הנקה, שלדעתי היא גם חשובה ביותר.
אני בטוחה שרבות כמוני נהנו מהריון קל יותר ופעיל יותר, וכן לידה בריאה יותר בזכות הפעילות שנערכת באמבריא. המון תודה!
רוית

את מוזמנת להירשם לשיחות הסלון שלנו
- ההשתתפות ללא תשלום -

לפרטים נוספים השאירי שם וטלפון ונחזור אליך בהקדם

אנחנו מחכות לך באֶמְבְּרִיָאשדרות רוטשילד 49, תל אביב, 03-5608050